NATURHOUSE

NATURHOUSE jí celosvětová síť výživových poraden. Naší misí je umožnit klientům žít opět zdravý a fit život, díky odborným radám našich výživových poradců, bez hladovění a velké námahy, správnému jídelníčku, pravidelnosti a doplňkům na bylinné bázi. I vy můžete přispět k proměně klientů a vidět výsledky své práce týden co týden!

Jak se nám daří?

let zkušeností
spokojených klientů
profesionálů

Proč k nám?

  • do práce budete chodit rádi – v našich poradnách panuje rodinná atmosféra a dbáme na čisté prostředí
  • viditelné výsledky – týden co týden budete na konzultacích sledovat, jak se vám klienti mění před očima a s ubývajícími kily získávají zpět své sebevědomí
  • aktuální know-how – pořádáme pravidelné workshopy, kde se dozvíte všechny důležité novinky
  • prostor pro vzdělávání – možnost vystudovat titul MBA v rámci NATURHOUSE University
  • zaměstnanecké benefity – slevy na naše produkty
  • osobní rozvoj – až budete zkušenější, můžete pracovat jako vedoucí výživový poradce, nebo si otevřít vlastní výživovou poradnu NATURHOUSE

Kde nás najdete?

Koho hledáme?

Adresa
Datum vystavení právě teď

S kým budete pracovat?

Věra Burešová
Věra Burešová
Hlavní řídící výživová poradkyně

"Když mě něco baví a mám to ráda, tak se to vždycky podaří," říká Věra Burešová, která se z pozice asistentky v Českých Budějovicích vypracovala na hlavní výživovou poradkyni pro ČR.

Soňa Lovichová
Soňa Lovichová
Výživová poradkyně

Krása člověka nespočívá jen v jeho zevnějšku, ale ukrývá se i uvnitř. NATURHOUSE mi dopřává pracovat na obou stránkách lidské krásy.

Jitka Havlová
Jitka Havlová
Asistentka a výživová poradkyně

Na práci asistentky mě baví především to, že pomáhám klientům plnit jejich sny a také to, že se dozvídám mnoho zajímavých věcí o zdraví, stravování a hubnutí, které mohu použít i v osobním životě.

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme